UE projetk

System ogrzewania konwekcyjnego Cocoon

Opis produktu

COCOON to system konwekcyjnego ogrzewania ciepłym, suchym powietrzem składający się ze sterowanej za pomocą mikroprocesora dmuchawy CWS 4000 oraz szerokiej gamy koców stosowanych podczas opieki nad pacjentem.

Sterowanie temperaturą w dmuchawie CWS odbywa się za pomocą panelu przycisków z zakresem temperatur: 43°C, 40°C, 37°C, 34°C, temperatura pokojowa oraz funkcja boost -> 46°C. Jedna prędkość przepływu powietrza i czujnik temperatury wskazujący temperaturę na końcu rury grzewczej zapewniają szybką i bezpieczną regulację temperatury ciała pacjenta. Zabezpieczenia - zarówno wizualne jak i dźwiękowe – zapewniają bezpieczeństwo ogrzewania, a filtr o wysokiej skuteczności 0,2 mikrona niezwykle skuteczną ochronę przed drobnoustrojami.

Dodatkowo dmuchawa Cocoon wyposażona jest w lampkę sygnalizującą konieczność wymiany filtra uruchamiającą się po 950, 990 i 1000 godzinach pracy urządzenia.

SKU: system-ogrzewania-konwekcyjnego-cocoon Categories: , , Kategorie: , ,

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: 220-240 V ac, 50 Hz

Waga: 6 kg

Przepływ powietrza: 1080 l/min

Głośność pracy urządzania: 50 dB

Rozmiar: 29 cm x 22 cm x 40 cm

Długość przewodu: 5 m

Kołdry ogrzewające Cocoon

System konwekcyjnego ogrzewania pacjenta Cocoon zapewnia efektywne zarządzanie temperaturą za pomocą szerokiej gamy kołder dopasowanych do procedur szpitalnych. Unikatowe mikroperforacje zapewniają równomierne rozprzestrzenianie się ciepła bez resztek materiału wewnątrz lub na zewnątrz kołderki.

Kołdry Cocoon charakteryzują się:

  • różnorodnością modeli i rozmiarów
  • dwuwarstwową tkaniną odporną na rozdarcia, przebicia i zamoczenia
  • przeziernością dla promieni RTG
  • miękkim tworzywem z którego je wykonano zapewniającym maksymalny komfort pacjenta
  • kompatybilnością z większością systemów ogrzewania pacjenta, m. in. WarmTouch, Bair Hugger