medical device distribution

Dystrybucja i serwis sprzętu medycznego

EM-MED to polska, rodzinna firma założona w 1990 roku. W początkowym okresie zajmowaliśmy się dystrybucją specjalistycznego sprzętu medycznego. Nieprzerwanie dystrybucja stanowi jeden z elementów naszej działalności.

Zapewniamy także kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie sprzedaży.

medical device production

Produkcja sprzętu medycznego

Wiedza i doświadczenie zebrane przez dwie dekady stały się w 2010 roku filarami decyzji o rozpoczęciu produkcji medycznych cieplarek płynów infuzyjnych EmTherm®. Dbałość o wykonanie, funkcjonalność i jakość naszych urządzeń zostały docenione na całym świecie. Obecnie cieszą się one niesłabnącym powodzeniem u użytkowników w ponad 30 krajach.

portfolio continous development

Rozwój portfolio produktowego

Technologiczno-produkcyjne „know-how”, chęć zapewnienia najlepszej terapii pacjentom oraz wygody personelowi medycznemu sprawiają, że nieustannie pracujemy nad poszerzeniem gamy produktowej urządzeń. Najnowszym produktem w naszej ofercie jest urządzenie do przeprowadzania terapeutycznej hipotermii TrueCool®.

iso 13485

Certyfikacja

W trosce o najwyższą jakość obsługi naszych Klientów wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością ISO 13485:2016. Nasze produkty posiadają znak CE oraz certyfikację odpowiednią do swojej klasy medycznej.

mission statement

Misja

Naszą misją jest dostarczanie światowej klasy systemów zarządzania temperaturą pacjenta oraz zapewnianie użytkownikowi najlepszego wsparcia posprzedażowego i serwisowego.

Lider na polskim rynku

Scroll to Top

Strona zawiera treści dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Na stronie prezentowane są wyroby medyczne. Używaj ich zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.